smb-pleven


Отиди на съдържание

4 klas

Новини > Резултати от последното състезание

. Резултати от МС "Стоян Заимов" . . .
. Име, презиме, фамилия Училище брой точки Място
1 Георги Цветелинов Игнатов НУ "Св.Софроний Врачански"-Враца 70 първо място
2 Лъчезар Михайлов Жеков ОУ "Хр.Смирненски"-Хасково 63 второ място
3 Мария Божидарова Ачева НУ"Христо Ботев" 62 второ място
4 Дарин Венциславов Хитов НУ"Отец Паисий" 53 трето място
5 Валентин Ивайлов Тонов НУ"Патриарх Евтимий" 48 четвърто място
6 Павел Тонев Енев СОУ "Иван Вазов" 46 четвърто място
7 Христо Валеров Маринов НУ"Христо Ботев" 46 четвърто място
8 Калоян Валентинов Георгиев СОУ "Иван Вазов" 41 .
9 Магдалена Цветелинова Цочева НУ"Христо Ботев" 40 .
10 Николай Юлиянов Найденов НУ"Патриарх Евтимий" 37 .
11 Александър Пламенов Бояджиев СОУ "Иван Вазов" 36 .
12 Максим Венциславов Христов НУ"Отец Паисий" 36 .
13 Емилиян Светозаров Симеонов СОУ "Иван Вазов" 34 .
14 Калоян Адрианов Тодоров НУ"Патриарх Евтимий" 33 .
15 Светослав Георгиев Георгиев НУ"Отец Паисий" 33 .
16 Георг Славчев Петров СОУ "Иван Вазов" 32 .
17 Виктор Орлинов Вангелов СОУ "Иван Вазов" 31 .
18 Габриела Николаева Цветкова СОУ "Стоян Заимов" 30 .
19 Неда Милчева Митева НУ"Христо Ботев" 30 .
20 Огнян Тодоров Игнатов ОУ "Васил Левски" 30 .
21 Ив-Кристиян Павлинов Недков НУ"Христо Ботев" 29 .
22 Ванеса Ивова Средкова НУ"Патриарх Евтимий" 28 .
23 Емили Хари Найденова НУ"Отец Паисий" 28 .
24 Ивайло Огнянов Йолов СОУ "Иван Вазов" 28 .
25 Иван Василев Василев ОУ" Д-р Петър Берон" 28 .
26 Иван Веселинов Митрев СОУ "Стоян Заимов" 28 .
27 Мариса Радославова Радева СОУ "Иван Вазов" 28 .
28 Стоян Ивайлов Тасков ОУ "Васил Левски" 28 .
29 Даниел Диянов Добрев ГПЧЕ 27 .
30 Деян Галимиров Петров ГПЧЕ 27 .
31 Владислав Владиславов Ангелов НУ"Христо Ботев" 26 .
32 Румяна Боянова Борисова ОУ"Лазар Станев" 26 .
33 Благовест Ивов Рангелов СОУ "Иван Вазов" 25 .
34 Ивона Ивайлова Мартова НУ"Христо Ботев" 25 .
35 Мартин Мартинов Камбушев СОУ "Иван Вазов" 25 .
36 Ниагара Калоянова Георгиева СОУ "Иван Вазов" 25 .
37 Радостин Огнянов Дяков НУ"Отец Паисий" 24 .
38 Георги Георгиев Бързашки НУ"Христо Ботев" 23 .
39 Даниел Илиянов Илиев НУ"Христо Ботев" 23 .
40 Екатерина Илианова Ганева НУ"Христо Ботев" 23 .
41 Жанета Стефанова Спасова СОУ "Иван Вазов" 23 .
42 Ива Тихомирова Цветанова СОУ "Иван Вазов" 23 .
43 Кристияна Иванова Каменова НУ"Отец Паисий" 23 .
44 Димитър Георгиев Димитров НУ"Христо Ботев" 22 .
45 Ния Цветелинова Начева ГПЧЕ 22 .
46 Христия Христова Лунгарова ОУ"Лазар Станев" 22 .
47 Десислава Мартинова Диловска СОУ "Стоян Заимов" 21 .
48 Димитър Велиславов Лазаров НУ"Христо Ботев" 21 .
49 Ивана Илиева Мечева ГПЧЕ 21 .
50 Никола Цветанов Гиздашки СОУ "Иван Вазов" 21 .
51 Стефан Пламенов Резашки НУ"Христо Ботев" 21 .
52 Тихомир Т. Ядков СОУ "Иван Вазов" 21 .
53 Ан-Мари Руменова Бешева НУ"Христо Ботев" 20 .
54 Тереза Стилиянова Битунска ГПЧЕ 20 .
55 Надя Георгиева Радева СОУ "Стоян Заимов" 19 .
56 Теодор Милков Илчев НУ"Единство" 19 .
57 Александър Николаев Христов СОУ "Иван Вазов" 18 .
58 Виктор Иванов Иванов НУ"Патриарх Евтимий" 18 .
59 Десислав Ивайлов Иванов СОУ "Стоян Заимов" 18 .
60 Любомир Митков Пенков НУ"Отец Паисий" 18 .
61 Михаил Ленков Ленков НУ"Христо Ботев" 18 .
62 Изабел Октайова Реджепова СОУ "Стоян Заимов" 17 .
63 Миладин Аладин Али СОУ "Стоян Заимов" 17 .
64 Даниел Мирославов Илиев СОУ "Иван Вазов" 16 .
65 Ника Ромео Минчева НУИ"П. Пипков" 16 .
66 Радослав Ивалинов Василев ОУ"Лазар Станев" 16 .
67 Цветан Христов Георгиев СОУ"П.К. Яворов" 16 .
68 Нина Красимирова Данаилова СОУ "Стоян Заимов" 15 .
69 Мартин Пламенов Илиев СОУ "Стоян Заимов" 15 .
70 Веселена Христофорова Николова СОУ "Стоян Заимов" 13 .
71 Даниел Костадинов Димитров СОУ "Стоян Заимов" 13 .
72 Диляна Цветомирова Петрова ГПЧЕ 13 .
73 Симона Георгиева Ефтимаво ГПЧЕ 13 .
74 Тони Вълева Христова ОУ"Лазар Станев" 13 .
75 Георги Панайотов Дишков СОУ"П.К. Яворов" 11 .
76 Донна Ивайлова Станимирова НУ"Христо Ботев" 11 .
77 Михаил Георгиев Одажиев НУ"Христо Ботев" 11 .
78 Моника Емилова Кулчева ОУ"Св.Климент Охридски" 11 .
79 Александра Ивайлова Пешакова НУ"Отец Паисий" 10 .
80 Ани Ивайлова Митковска ГПЧЕ 8 .
81 Деница Живкова Жекова НУ"Отец Паисий" 8 .
82 Ралица Тодорова Тодорова ГПЧЕ 8 .
83 Иван Иванов Христов СОУ "Иван Вазов" 7 .
84 Любослав Даниелов Островски ГПЧЕ 7 .
85 Бисер Миленов Минков СОУ "Иван Вазов" 6 .
86 Деян Адрианов Аспарухов ОУ"Св.Климент Охридски" 6 .
87 Елена Георгиева Кенарова НУ"Патриарх Евтимий" 6 .
88 Памела Върбинова Николова ОУ"Св.Климент Охридски" 6 .
89 Стефани Радославова Борисова ГПЧЕ 3 .



Назад към съдържание | Назад към главно меню