smb-pleven


Отиди на съдържание

Класиране

Новини > Резултати от ВМС 2014

. Трите имена на ученика Клас Училище точки
1 Екатерина Тонева Найденова 1 НУ "Хр.Ботев" 66 - I
2 Павел Георгиев Бързашки 1 НУ "Хр.Ботев" 66 - I
3 Виктория Пламенова Монова 1 НУ ”Хр. Ботев” 65 - II
4 Петър Бориславов Ненчев 1 ОУ "Д-р П.Берон" 61 - III
5 Виктор Георгиев Петков 1 НУ ”Хр. Ботев” 59 - гр.
6 Ния Калинова Несторова 1 НУ "Отец Паисий" 59 - гр
7 Пламен Валиев Василев 1 НУ "Отец Паисий" 59 - гр
8 Катрин Иванова Нинова 1 НУ ”Хр. Ботев” 58 - гр
9 Георги Георгиев Енчев 1 НУ "П.Евтимий" 57 - гр
10 Никола Валеров Маринов 1 НУ ”Хр. Ботев” 57 - гр.
11 Преслав Венелинов Петков 1 НУ "П.Евтимий" 57 - гр
12 Преслава Чавдарова Вангелова 1 ГПЧЕ 57 - гр
13 Ивайло Руменов Нацев 1 НУ ”Хр. Ботев” 56 - гр
14 Ани Венелинова Георгиева 1 СОУ "П.Яворов" 52
15 Диян Ивайлов Дачев 1 НУ ”Хр. Ботев” 52
16 Калин Василев Василев 1 НУ "Отец Паисий" 52
17 Димитър Венков Кирилов 1 НУ "П.Евтимий" 50
18 Кристиан Александров Георгиев 1 НУ ”Хр. Ботев” 50
19 Патрисия Росенова Велкова 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 50
20 Ани Даниелова Шапкарова 1 СОУ "Ст.Заимов" 49
21 Деян Радославов Иванов 1 СОУ "П.Яворов" 47
22 Ивайло Ивайлов Банков 1 ГПЧЕ 47
23 Ивайло Ивайлов Монов 1 НУ "Единство" 47
24 Лора Йорданова Бейкова 1 СОУ "Ст.Заимов" 47
25 Моника Свиленова Дерекова 1 НУ "Единство" 47
26 Александър Борисов Методиев 1 НУ "П.Евтимий" 46
27 Емил Мирославов Емилов 1 СОУ "Ст.Заимов" 46
28 Кристиан Станимиров Милев 1 НУ ”Хр. Ботев” 46
29 Биляна Мирославова Иванова 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 45
30 Виктор Момчил Тодоров 1 НУ ”Хр. Ботев” 45
31 Виктория Красенова Кръстева 1 НУ ”Хр. Ботев” 43
32 Дариан Миленов Бъчваров 1 ОУ "Д-р П.Берон" 42
33 Мартин Владимиров Атанасов 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 42
34 Александър Цветомиров Цанов 1 НУ "Отец Паисий" 41
35 Ивана Пламенова Великова 1 ОУ "В.Левски" 41
36 Ивена Анастасова Лалева 1 НУ ”Хр. Ботев” 41
37 Кристиян Илиянов Кърпачев 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 41
38 Магдален Симеонов Димитров 1 ГПЧЕ 41
39 Никол Калинова Крачунова 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 41
40 Александър Мирославов Борисов 1 НУ "П.Евтимий" 40
41 Александър Николаев Иванов 1 НУ ”Хр. Ботев” 40
42 Николай Радославов Танев 1 НУ "Отец Паисий" 40
43 Радостин Лъчезаров Георгиев 1 СОУ "Ст.Заимов" 40
44 Ванеса Тонева Денчева 1 НУ ”Хр. Ботев” 38
45 Стоян Григоров Костов 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 38
46 Асен Илиянов Пацев 1 СОУ "Ст.Заимов" 37
47 Евгения Веселинова Вътева 1 ГПЧЕ 37
48 Ива Лъчезарова Коцовска 1 ОУ "В.Левски" 37
49 Иван Иванов Петков 1 НУ "Отец Паисий" 37
50 Иво Георгиев Маринишев 1 НУ ”Хр. Ботев” 37
51 Виктория Ивайлова Илиева 1 НУ "Отец Паисий" 36
52 Виктория Янкова Първанова 1 ГПЧЕ 36
53 Елизабет Димитрова Захариева 1 ГПЧЕ 36
54 Румен Пламенов Ангелов 1 НУ "Отец Паисий" 36
55 Траяна Валериева Бояджиева 1 СОУ "Ст.Заимов" 36
56 Дария Маргаритова Кулчева 1 НУ "Отец Паисий" 35
57 Ивана Антонова Транколова 1 НУ ”Хр. Ботев” 35
58 Мартин Горанов Горанов 1 СОУ "Ст.Заимов" 35
59 Ивайло Миленов Енчев 1 НУ "П.Евтимий" 34
60 Ивет Пламенова Матеевска 1 СОУ "Ст.Заимов" 34
61 Павел Пламенов Йотов 1 НУ "Отец Паисий" 34
62 Димитър Димитров Драгнев 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 33
63 Мартин Николаев Георгиев 1 НУ "Отец Паисий" 33
64 Любомир Николаев Атанасов 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 32
65 Давид Красимиров Симеонов 1 СОУ "Ст.Заимов" 31
66 Даниел Диянов Блажев 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 31
67 Дария Василева Вулева 1 НУ ”Хр. Ботев” 31
68 Стилиян Радков Маринов 1 НУ ”Хр. Ботев” 31
69 Кристиян Валентинов Атанасовски 1 НУ ”Хр. Ботев” 30
70 Мария Бойкова Василева 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 30
71 Михаела Кирилова Маджарова 1 НУ "Отец Паисий" 30
72 Момчил Александров Кирилов 1 НУ "Отец Паисий" 30
73 Асен Александров Ганчев 1 НУ "П.Евтимий" 29
74 Божидар Анатолиев Рачовски 1 НУ "Отец Паисий" 29
75 Бояна Владиславова Петрова 1 НУ "Отец Паисий" 29
76 Дария Петева Павлова 1 СОУ "Ст.Заимов" 29
77 Силвия Славова Панталеева 1 НУ ”Хр. Ботев” 29
78 Божидар Митков Крачуновски 1 НУ "П.Евтимий" 28
79 Габриела – Хрисия Искренова Илиева 1 НУ ”Хр. Ботев” 28
80 Данислав Тургай Мустафов 1 НУ ”Хр. Ботев” 28
81 Йордан Славчев Бакърджиев 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 28
82 Любомила Найденова Александрова 1 НУ ”Хр. Ботев” 28
83 Денис Димитров Чобанов 1 НУ ”Хр. Ботев” 27
84 Диана Генадиева Вълкова 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 26
85 Емил Мирославов Николов 1 ГПЧЕ 26
86 Мартин Цветелинов Цветанов 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 26
87 Методи Сергеев Тотев 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 26
88 Мирослав Светославов Иванов 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 26
89 Андреа Ивайлова Петрова 1 ГПЧЕ 25
90 Биляна Красимирова Ватафова 1 СОУ "Ст.Заимов" 25
91 Габриела Емилова Георгиева 1 НУ "П.Евтимий" 24
92 Дарина Добромирова Димитрова 1 НУ "П.Евтимий" 24
93 Васил Николаев Славчев 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 23
94 Гергана Дойчинова Донова 1 НУ ”Хр. Ботев” 23
95 Елена Бориславова Алфредова 1 НУ "П.Евтимий" 23
96 Ивайло Тодоров Тодоров 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 23
97 Симона Марианова Бешкова 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 23
98 Деян Християнов Дилов 1 НУ ”Хр. Ботев” 22
99 Ивайла Миленова Върбанова 1 НУ ”Хр. Ботев” 22
100 Станимир Николаев Стоянов 1 ГПЧЕ 22
101 Роксана Тодорова Петрова 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 21
102 Бойко Бойков Рачев 1 НУ "П.Евтимий" 19
103 Ивая Ивайлова Бахчеванова 1 НУ ”Хр. Ботев” 19
104 Красимира Димитрова Нановска 1 НУ "Единство" 19
105 Мари Мариова Дукова 1 НУ ”Хр. Ботев” 19
106 Мария Цонева Виткова 1 НУ ”Хр. Ботев” 19
107 Михаил Светлозаров Тодоров 1 СОУ "Хр.Смирненски" 19
108 Сизар Исмаил Исмаил 1 НУ ”Хр. Ботев” 19
109 Даниел Валериев Бойчинов 1 НУИ "П. Пипков" 19
110 Анна Николаева Илиева 1 НУ ”Хр. Ботев” 18
111 Елвира Илианова Евтимова 1 НУ "Единство" 18
112 Светлана Людмилова Любенова 1 СОУ "Ст.Заимов" 18
113 Даниел Иванов Петров 1 ГПЧЕ 17
114 Искрен Ивайлов Иванов 1 НУ ”Хр. Ботев” 17
115 Василена Мирославова Бааджиева 1 НУ ”Хр. Ботев” 16
116 Николай Петров Брезаковски 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 16
117 Константин Цветанов Христов 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 15
118 Мартин Христов Христов 1 НУ ”Хр. Ботев” 15
119 Мирослав Красимиров Кунчев 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 14
120 Преслав Димитров Цонев 1 НУ "Единство" 13
121 Станислав Светлинов Цанков 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 13
122 Кристиян Григоров Костов 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 12
123 Рада Маринова Христова 1 ОУ "Д-р П.Берон" 12
124 Ванелия Кевин Смит 1 ОУ "В.Левски" 9
125 Моника Георгиева Георгиева 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 9
126 Никола Владимиров Тодоров 1 НУ ”Хр. Ботев” 9
127 Боян Мирославов Дишков 1 НУ "П.Евтимий" 7
128 Иво Николаев Блажев 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 6
129 Виктория Венциславова Недева 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" 3
130 Александър Бориславов Игнатов 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" не се явил
131 Божидара Ивайлова Славчева 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" не се явил
132 Валентина Мирославова Георгиева 1 ОУ "Д-р П.Берон" не се явил
133 Иглика Николаева Докузова 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" не се явил
134 Леонита Валентинова Пенелска 1 СОУ "Ст.Заимов" не се явил
135 Мартин Димитров Петров 1 НУ "П.Евтимий" не се явил
136 Радостин Иванов Иванов 1 ОУ "Св.Кл.Охридски" не се явил
Име Клас Училище Точки
1 Ева Десиславова Русева 2 НУ ”Хр. Ботев” 74 - I
2 Емилия Петрова Петрова 2 НУ ”Хр. Ботев” 66 - II
3 Константин Юриев Николов 2 НУ ”Хр. Ботев” 65 - III
4 Светослав Маргаритов Пенков 2 НУ "Отец Паисий" 61 - Гр.
5 Николай Каменов Кубратов 2 НУ "Отец Паисий" 60 - Гр.
6 Александра Николаева Ветова 2 НУ "П.Евтимий" 58 - Гр.
7 Даниел Младенов Желев 2 НУ ”Хр. Ботев” 58 - Гр.
8 Любомир Ичев Кацарски 2 НУ "П.Евтимий" 58 - Гр.
9 Константин Николаев Бочев 2 ГПЧЕ 56
10 Анастасия Василева Треновска 2 НУ ”Хр. Ботев” 54
11 Валентино Адриянов Андреев 2 НУ ”Хр. Ботев” 54
12 Калин Божидаров Атанасов 2 ОУ "Св.Кл.Охридски" 54
13 Красимир Михайлов Митков 2 НУ "П. Евтимий" 54
14 Десислава Генадиева Михайлова 2 НУ ”Хр. Ботев” 52
15 Преслав Даринов Попов 2 ОУ "Л.Станев" 52
16 Теодор Михайлов Цветков 2 НУ ”Хр. Ботев” 52
17 Биляна Бориславова Божкова 2 НУ ”Хр. Ботев” 48
18 Веселин Дилянов Нешков 2 ГПЧЕ 47
19 Тереза Ивайлова Добрева 2 ОУ "В.Левски" 46
20 Александър Ивов Цветанов 2 ГПЧЕ 45
21 Виктория Манолова Манолова 2 НУ ”Хр. Ботев” 45
22 Василена Анатолиева Андреева 2 ГПЧЕ 44
23 Кристина Томова Апулчева 2 НУ "Отец Паисий" 43
24 Михаела Даниелова Цекова 2 СОУ "Ст.Заимов" 43
25 Преслав Петров Конов 2 ГПЧЕ 42
26 Александър Любомиров Цанов 2 ГПЧЕ 41
27 Павел Симеонов Петров 2 НУ "П.Евтимий" 41
28 Пресиана Мирославова Монова 2 НУ ”Хр. Ботев” 41
29 Гергана Николаева Георгиева 2 НУ "Отец Паисий" 36
30 Аделина Данаилова Тодорова 2 СОУ "Ст.Заимов" 34
31 Виктор Анатолиев Петков 2 ГПЧЕ 34
32 Десислава Пламенова Дикова 2 НУ "П.Евтимий" 33
33 Ванеса Тихомирова Стаменова 2 НУ ”Хр. Ботев” 32
34 Димана Яворова Димитрова 2 НУ "Единство" 32
35 Александър Велизаров Цончев 2 НУ "П.Евтимий" 31
36 Красимир Илиев Петров 2 СОУ "П.Яворов" 31
37 Александър Воленов Данев 2 ГПЧЕ 30
38 Деница Пламенова Янева 2 СОУ "Ст.Заимов" 30
39 Мария Георгиева Кръстева 2 НУ "П.Евтимий" 30
40 Лора Красимирова Кирилова 2 ОУ "Св.Кл.Охридски" 28
41 Райа Симеонова Петкова 2 ГПЧЕ 28
42 Емил Емилов Цеков 2 СОУ "Ст.Заимов" 27
43 Николай Николаев Иванов 2 ГПЧЕ 26
44 Вирджиния Георгиева Петкова 2 НУ "П.Евтимий" 25
45 Емил Миленов Колев 2 НУ "П.Евтимий" 25
46 Мартин Руменов Йонков 2 СОУ "Ст.Заимов" 25
47 Стефани Анатолиева Русева 2 СОУ "Ст.Заимов" 25
48 Здравко Стоянов Димитров 2 НУ "Отец Паисий" 24
49 Веселина Константинова Илиева 2 НУ ”Хр. Ботев” 23
50 Мартин Станиславов Генов 2 ГПЧЕ 23
51 Асенна Красимирова Габрова 2 НУ "Единство" 22
52 Вероника Руменова Христова 2 НУ "П.Евтимий" 22
53 Екатерина Светлинова Георгиева 2 НУ ”Хр. Ботев” 22
54 Емил Пламенов Костов 2 ГПЧЕ 21
55 Веселина Цветомирова Петкова 2 НУ "П.Евтимий" 19
56 Виктория Пламенова Маринова 2 ОУ "В.Левски" 18
57 Никола Богомилов Вълков 2 ГПЧЕ 18
58 Теодора Василева Печева 2 ОУ "В.Левски" 18
59 Диана Валериева Петрова 2 НУ "П.Евтимий" 16
60 Юлиана Георгиева Маринова 2 ОУ "Св.Кл.Охридски" 16
61 Филип Иванов 2 НУ ”Хр. Ботев” 13
62 Явор Стелиянов Петров 2 НУ "Единство" 11
63 Яна Ивалинова Иванова 2 НУ ”Хр. Ботев” 11
64 Иво Георгиев Петров 2 ГПЧЕ 8
65 Митко Мирославов Димитров 2 ОУ "Св.Кл.Охридски" 8
66 Ивалин Атанасов Атанасов 2 ГПЧЕ не се явил
67 Кристиян Михайлов Митков 2 НУ "П.Евтимий" не се явил
68 Максим Викторов Илиев 2 НУ ”Хр. Ботев” не се явил
69 Марина Георгиева Иванова 2 НУ ”Хр. Ботев” не се явил
70 Преслав Орлинов Радославов 2 ОУ "Св.Кл.Охридски" не се явил
Име Клас Училище Точки
1 Йоан Руменов Василев 3 НУ ”Хр. Ботев” 75 - I
2 Радослав Николаев Русев 3 НУ "П.Евтимий" 75 - I
3 Християн Горанов Горанов 3 СОУ "Ст.Заимов" 75 - I
4 Анджелина Сергеева Сергеева 3 НУ "Единство" 70 - II
5 Калоян Веселинов Йоргов 3 НУ ”Хр. Ботев” 69 - III
6 Мартин Ивов Първанов 3 ГПЧЕ 66
7 Михаил Огнянов Банков 3 НУ ”Хр. Ботев” 66
8 Станислав Иванов Матев 3 НУ "Отец Паисий" 66
9 Валентин Ивайлов Пачовски 3 СОУ "П.Яворов" 65
10 Мартин Иванов Иванов 3 НУ ”Хр. Ботев” 65
11 Иван Пламенов Русинов 3 НУ ”Хр. Ботев” 63
12 Мартин Иванов Блажев 3 НУ "Отец Паисий" 63
13 Виктория Тодорова Хайдудова 3 НУ ”Хр. Ботев” 62
14 Веселин Вълов 3 ГПЧЕ 62
15 Алекс Асенов Боев 3 ОУ "Л.Станев" 61
16 Атанас Ивайлов Иванов 3 НУ ”Хр. Ботев” 61
17 Виктор Калинов Несторов 3 НУ "Отец Паисий" 60
18 Георги Станимиров Тончев 3 СОУ "В.Априлов" 60
19 Крум Найденов Александров 3 НУ ”Хр. Ботев” 60
20 Михаил Миленов Кирков 3 ГПЧЕ 60
21 Стивън Симеонов Радев 3 НУ "Отец Паисий" 60
22 Валентин Валентинов Митев 3 НУ ”Хр. Ботев” 58
23 Любослав Лъчезаров Христов 3 НУ ”Хр. Ботев” 58
24 Мартин Георгиев Тодоров 3 НУ ”Хр. Ботев” 58
25 Здравко Светославов Колев 3 ОУ "Св.Кл.Охридски" 57
26 Ирен Андрианова Пелева 3 ОУ "Л.Станев" 57
27 Ясмин Бехич Ердим 3 НУ ”Хр. Ботев” 55
28 Самуил Василев Нинов 3 ГПЧЕ 54
29 Мартин Владимиров Габърски 3 НУ ”Хр. Ботев” 53
30 Виктория Цветозарова Иванова 3 ГПЧЕ 52
31 Дарина Йорданова Цветанова 3 НУ ”Хр. Ботев” 52
32 Марина Ивайлова Стоянова 3 СОУ "Ив.Вазов" 52
33 Еди Ердинай Муратов 3 НУ "Отец Паисий" 51
34 Линда Свиленова Кунчева 3 ОУ "В.Левски" 51
35 Мария Ивова Йолова 3 НУ "Отец Паисий" 50
36 Божидар Бисеров Досев 3 НУ ”Хр. Ботев” 48
37 Георги Петров Петров 3 НУ "Единство" 48
38 Теодора Алексеева Николаева 3 ОУ "Д-р П.Берон" 48
39 Биляна Анатолиева Лазарова 3 НУ "Отец Паисий" 46
40 Ива Петрова Петрова 3 ГПЧЕ 46
41 Кристиян Венков Стефанов 3 НУ ”Хр. Ботев” 43
42 Пламен Пламенов Панов 3 СОУ "Ст.Заимов" 43
43 Теодор Диянов Йосифов 3 НУ "Отец Паисий" 40
44 Моника Ивайлова Фердинандова 3 ГПЧЕ 39
45 Никола Николаев Пачевски 3 ГПЧЕ 39
46 Николай Павлов Доков 3 НУИ "П.Пипков" 39
47 Рая Тихомирова Цанова 3 НУ ”Хр. Ботев” 38
48 Андреа Анчева Арсова 3 НУ ”Хр. Ботев” 31
49 Виктория Станиславова Станиславова 3 НУ ”Хр. Ботев” 31
50 Владимир Цветомиров Иванов 3 СОУ "Ст.Заимов" 31
51 Йордан Йорданов Нейков 3 НУ ”Хр. Ботев” 31
52 Владислав Цветомиров Данов 3 ГПЧЕ 24
53 Радослава Радославова Дишова 3 НУ ”Хр. Ботев” 24
54 Георги Цветославов Михов 3 ОУ "В.Левски" 23
55 Цветослав Димитров Минковски 3 НУ ”Хр. Ботев” 21
56 Илия Бисеров Данов 3 ГПЧЕ 17
57 Ивайло Валеров Маринов 3 НУ ”Хр. Ботев” 13
58 Борислава Красимирова Борисова 3 НУИ "П.Пипков" 12
59 Михаела Божидарова Попова 3 ГПЧЕ не се явил
Име Клас Училище Точки
1 Даниел Костадинов Димитров 4 СОУ "Ст.Заимов" 75 - I
2 Дарин Венциславов Хитов 4 НУ "Отец Паисий" 75 - I
3 Христо Валеров Маринов 4 НУ ”Хр. Ботев” 72 - II
4 Деница Живкова Жекова 4 НУ "Отец Паисий" 70 - III
5 Максим Венциславов Христов 4 НУ "Отец Паисий" 67
6 Магдалена Цветелинова Цочева 4 НУ ”Хр. Ботев” 66
7 Радостин Огнянов Дяков 4 НУ "Отец Паисий" 65
8 Александър Миленов Георгиев 4 НУ "Отец Паисий" 63
9 Стоян Ивайлов Тасков 4 ОУ "В.Левски" 63
10 Андриян Александров Николов 4 СОУ "Д. Благоев"- Св 63
11 Даниел Диянов Добрев 4 ГПЧЕ 58
12 Мария Божидарова Ачева 4 НУ ”Хр. Ботев” 54
13 Светослав Георгиев Георгиев 4 НУ "Отец Паисий" 54
14 Иван Веселинов Митрев 4 СОУ "Ст.Заимов" 48
15 Неда Милчева Митева 4 НУ ”Хр. Ботев” 47
16 Янислав Янков Петров 4 ОУ "В.Левски" 46
17 Камелия Николаева Иванова 4 ГПЧЕ 43
18 Михаил Ленков Ленков 4 НУ ”Хр. Ботев” 43
19 Димитър Георгиев Димитров 4 НУ ”Хр. Ботев” 41
20 Габриела Николаева Цветкова 4 СОУ "Ст.Заимов" 40
21 Георги Георгиев Бързашки 4 НУ ”Хр. Ботев” 37
22 Никола Димитров Кирилов 4 НУ ”Хр. Ботев” 37
23 Никола Цветославов Михов 4 ОУ "В.Левски" 37
24 Християн Руменов Иванов 4 НУ "Отец Паисий" 36
25 Емил Емилов Найденов 4 ГПЧЕ 27
26 Лидия Яворова Шкортова 4 СОУ "Ст.Заимов" 26
27 Мария Димитрова Драгнева 4 ОУ "Св.Кл.Охридски" 26
28 Екатерина Илианова Ганева 4 НУ ”Хр. Ботев” 25
29 Димитър Велиславов Лазаров 4 НУ ”Хр. Ботев” 23
30 Ив-Кристиян Павлинов Недков 4 НУ ”Хр. Ботев” 23
31 Стефан Ивайлов Ганев 4 НУ ”Хр. Ботев” 23
32 Теодор Минков Илчев 4 НУ "Единство" 22
33 Владислав Владиславов Ангелов 4 НУ ”Хр. Ботев” 21
34 Ан-Мари Руменова Бешева 4 НУ ”Хр. Ботев” 15
35 Сашо Райчев Василчев 4 СОУ "П.Яворов" 11
36 Надя Георгиева Радева 4 СОУ "Ст.Заимов" 6
37 Теодор Ивайлов Димитров 4 НУ ”Хр. Ботев” 6
38 Валентин Стелианов Вутов 4 НУ "Хр.Ботев" не се явил
Име Клас Училище Точки
1 Мирослав Христофоров Христов 5 МГ 70
2 Стилиян Иванов Нановски 5 МГ 70
3 Далия Владимирова Атанасова 5 МГ 69
4 Мария Дилянова Боева 5 МГ 68
5 Венцислав Пламенов Докусански 5 МГ 61
6 Анна-Мария Василева Цочева 5 МГ 59
7 Александра Христова Иванова 5 МГ 58
8 Анатоли Анатолиев Тодоров 5 МГ 54
9 Никола Стоянов Андреев 5 МГ 53
10 Преслав Любомиров Величков 5 МГ 52
11 Теослава Цветанова Йорданова 5 МГ 51
12 Дорина Руменова Петкова 5 МГ 48
13 Памела Танева Тодорова 5 МГ 48
14 Калин Евгениев Бояджиев 5 МГ 44
15 Кристина Петева Павлова 5 МГ 44
16 Петя Христова Сурджийска 5 МГ 44
17 Антон Людмилов Атанасов 5 ОУ "В.Левски" 43
18 Ивайла Ивайлова Нацулис 5 МГ 42
19 Петър Николаев Петров 5 ОУ "В.Левски" 39
20 Александър Александров Станев 5 МГ 38
21 Никола Детелинов Иванов 5 Прог. ,,Цв.Спасов“ 38
22 Кристияна Сергеева Стоянова 5 СОУ "Ст.Заимов" 34
23 Николай Ивайлов Арабаджиев 5 МГ 32
24 Тихомир Ивайлов Иванов 5 ОУ "Д-р П.Берон" 28
25 Йордан Йорданов Стойков 5 МГ 25
26 Ана-Мария Ангелова Ангелова 5 Прог. ,,Цв.Спасов“ 24
27 Юлиан Красимиров Андреев 5 СОУ "Ст.Заимов" 8
28 Мирослав Мирославов Василев 5 СОУ "Ст.Заимов" 2
Име Клас Училище Точки
1 Никола Николаев Ненков 6 МГ 63
2 Ангел Георгиев Андрейчев 6 МГ 63
3 Христина Василева Дикова 6 МГ 58
4 Владимир Василев Георгиев 6 ОУ "Л.Станев" 56
5 Веселин Николаев Върбанов 6 МГ 56
6 Антон Минков Илчев 6 МГ 53
7 Божидар Иванчев Иванов 6 МГ 52
8 Елена Михайлова Мръчева 6 Прог. ,,Цв.Спасов“ 42
9 Красимира Миленова Генова 6 МГ 34
10 Катрин Миленова Цветкова 6 Прог. ,,Цв.Спасов“ 32
11 Елица Миленова Илиева 6 МГ 31
12 Алина Георгиева Грънчарова 6 Прог. ,,Цв.Спасов“ 29
13 Николай Николаев Никодимов 6 Прог. ,,Цв.Спасов“ 29
14 Даниел Даниелов Недялков 6 ГПЧЕ 27
15 Виктор Ангелов Петков 6 МГ 27
16 Поля Събева Велчева 6 Прог. ,,Цв.Спасов“ 26
17 Михаил Лъчезаров Цонков 6 Прог. ,,Цв.Спасов“ 22
18 Симона Симеонава Симеонова 6 Прог. ,,Цв.Спасов“ 19
19 Музафер Джейлян Демирева 6 Прог. ,,Цв.Спасов“ 18
20 Иван Красимиров Цанов 6 ГПЧЕ 16
Име Клас Училище Точки
1 Чавдар Цветанов Лалов 7 МГ 79
2 Ива Ивалинова Иванова 7 МГ 77
3 Илко Светозаров Симеонов 7 МГ 61
4 Мариела Руменова Романова 7 МГ 48
5 Денислав Ивайлов Дафинов 7 МГ 39
Име Клас Училище Точки
1 Людмила Николаева Павлова 8 МГ 66
2 Живко Митков Георгиев 8 МГ 60
3 Айлин Тунай Потурлиева 8 МГ 58
4 Лора Бойкова Трифонова 8 МГ 56
5 Васил Николаев Василев 8 МГ 55
6 Владислав Ивов Стефанов 8 МГ 54
7 Ангел Стефанов Милев 8 МГ 51
8 Теодосия Илкова Несторова 8 МГ 51
9 Теодор Тихомиров Василев 8 ПГСАГ 37
10 Мария Васкова Тодорова 8 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 32
11 Емил Христов Иваничков 8 МГ 29
12 Александра Миткова Петрова 8 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 26
13 Александър Калинов Климентов 8 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 25
14 Таня Иванова Петкова 8 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 20
15 Боян Ангелов Василев 8 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 19
16 Кристиян Захаринов Николов 8 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 14
17 Николай Пламенов Тодоров 8 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 8
Име Клас Училище Точки
1 Стефка Иванова Вълова 9 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 59
2 Виктор Павлинов Георгиев 9 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 42
3 Тодор Страхилов Николов 9 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 42
4 Теодор Владимиров Цветков 9 ГПЧЕ 36
5 Кристина Ивайлова Замфирова 9 ГПЧЕ 34
6 Таня Миткова Петрова 9 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 33
7 Иван Красимиров Ненковски 9 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 31
8 Светослава Николова Грозева 9 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 31
9 Николай Велемиров Велев 9 ГПЧЕ 27
Име Клас Училище Точки
1 Йоана Георгиева Янкулова 10 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 24
Име Клас Училище Точки
1 Моника Цветозарова Георгиева 11 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 45
2 Кристиян Красимиров Янков 11 МГ 42
3 Стефан Гришев Гаджалов 11 МГ 40
4 Мария Станчева Радева 11 МГ 39
5 Анна Ивайлова Йорданова 11 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 38
6 Николай Христов Георгиев 11 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 28
7 Любомир Петров Христонев 11 МГ
Име Клас Училище Точки
1 Камен Ивов Тодоров 12 МГ 51
2 Милена Цветанова Петрова 12 ТГ "В.Априлов"-Ч.Бряг 20



Назад към съдържание | Назад към главно меню